Revolut to firma świadcząca usługi finansowe, która stworzyła aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom otwierać konto, przelewać pieniądze i wydawać pieniądze w obcych walutach.

Revolut został założony w 2015 roku przez Nikolay Storonsky i Vlad Yatsenko. Revolut ma siedzibę w Londynie w Anglii. Firma ma miliony klientów na całym świecie, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Revolut do zarządzania swoimi finansami.

Aplikacja Revolut zapewnia klientom przedpłaconą kartę debetową, z której można bezpłatnie korzystać w bankomatach na całym świecie. Umożliwia również klientom wydawanie pieniędzy za granicą bez ponoszenia jakichkolwiek opłat za wymianę walut lub ukrytych opłat za transakcje międzynarodowe.

Firma czerpie przychody z pobierania od klientów gotówki z bankomatów, oraz wymiany walut.

Jakie rozwiązania płatnicze oferuje Revolut?

Revolut to jeden z najbardziej innowacyjnych banków. Oferują wirtualną kartę debetową, która umożliwia wydawanie pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie bez wymiany gotówki lub płacenia kosztownych opłat bankowych. Revolut oferuje szereg korzyści, takich jak bezpłatne międzynarodowe przelewy pieniężne, nieograniczone międzybankowe kursy wymiany i brak opłat za wypłatę z bankomatu.

Ile kosztuje revolut?

Revolut to bankowa alternatywa. Jest to aplikacja mobilna, która pozwala w ciągu kilku sekund wymieniać pieniądze, wydawać je i przenosić na cały świat.

1) Darmowe konto z limitem: Możesz otrzymać to za darmo, jeśli zarejestrujesz się za pomocą swojego numeru telefonu. To konto zawiera następujące funkcje – kursy walut, płatności zbliżeniowe, ubezpieczenie podróżne i dostęp do historii wydatków.

2) Konto Plus: Konto plus kosztuje 14,99zł za miesiąc i obejmuje wszystkie funkcje darmowego konta z limitem, a także – ochronę przed debetem, nieograniczone wypłaty z bankomatów za granicą, międzynarodowe przelewy pieniężne

3) Konto premium: konto premium kosztuje 29.99zł miesięcznie. Konto Revolut Premium zapewnia dostęp do wyższych limitów i większej liczby funkcji, takich jak poczekalnie na lotniskach i nie tylko.