Wszyscy potrzebujemy oderwania od rzeczywistości. Jeśli u Ciebie również istnieje taka potrzeba, to skorzystaj śmiało z nowego tabletu. Oferta rozwiąże twój problem i sprawi, że zaczniesz widzieć świat z innej strony. Im lepsza jakość urządzenia, tym lepiej funkcjonujący system. Pozwól sobie na chwilę relaksu z nowym urządzeniem.

Firma Apple dba o swoich użytkowników, nawet tych którzy nie dbają o nadmiar gadżetów, ale wolą proste, szybkie i intuicyjne urządzenia za dobrą cenę. IPad 10.2 jest stosunkowo tanim produktem na rynku.

Firma Apple wyszła naprzeciw użytkowników mniej zamożnych iPad 10.2 ma kosztować blisko 1600zł. Dla porównania inne tego rodzaju produkty jak iPad Pro w wariancie z 11-calowym wyświetlaczem kosztuje blisko 4000zł. Zatem jest to produkt tańszy o prawie połowę, a dostarcza równie ciekawych wrażeń. Jest to urządzenie dla osób ceniących sobie szybkość i prostotę, bez zbędnych opcji i funkcji dodatkowych. Niska cena a wyświetlacz zaledwie 0,8 cala mniejszy.

Tablet ten i iPad w jednym pozwala na sprawną i szybką pracę. Umożliwia edytowanie dokumentów, z jednoczesnym serwowaniem po sieci internetowej w przeglądarce oraz równoczesnym rozmawianiem przez FaceTime. Do tego tabletu możesz podłączyć pełnowymiarową klawiaturę Smart Keyboard zwiększając swój komfort pisania. Możliwe jest również podłączenie myszy komputerowej lub gładzika. Dzięki temu zastępujesz gesty Multi-Touch z droższych wersji. Oczywiście można podłączać do niego dowolne urządzenie pod usb, takie jak np.: pendrive, zewnętrzny dysk, zewnętrzna karta dźwiękowa czy rozdzielacz gniazd usb.

IPad 10.2 wykorzystuje Apple Pencil z wbudowaną funkcją iPad OS, która gwarantuje bardzo wygodne notowanie za pomocą pióra dotykowego. Można nim nie tylko podpisywać dokumenty ale również dołączać do nich adnotacje i szkicować swoje pomysły. Wszystko odbywa się w taki sam sposób jak pisanie tradycyjnym ołówkiem czy długopisem.

Firma Apple postarała się aby każdy użytkownik był zadowolony. Za wersje iPad 10.2 zapłacą dwa razy mniej, a uzyskają dostęp do wszystkich podstawowych funkcjonalności tabletu tej firmy. Droższe modele oferują znacznie więcej funkcjonalności i dodatków.