Nagrywanie ekranu to niezbędne narzędzie dla każdego kreatywnego internauty. Umożliwia nagrywanie dźwięku i wideo w celu tworzenia filmów, samouczków, pokazów lub prezentacji. Ta lista składa się z 3 najlepszych programów do nagrywania ekranu, które są zarówno łatwe w użyciu jak i niezawodne.

1. Studio OBS

Studio OBS to darmowy program typu open source, który zapewnia łatwy w użyciu interfejs z wieloma potężnymi narzędziami do dostarczania wysokiej jakości nieskompresowanych treści wideo za ułamek ceny. Przesyłaj strumieniowo lub nagrywaj swój ekran lub cały obszar pulpitu dzięki wbudowanej obsłudze wielu kamer, dodawaj zewnętrzny dźwięk z wielu źródeł, a nawet dodawaj własny znak wodny do treści. Dzięki Studio OBS możesz tworzyć profesjonalne filmy bez wydawania mnóstwa pieniędzy.

Studio OBS, program do przesyłania strumieniowego i nagrywania typu open source, zapewnia wszystkie profesjonalne narzędzia potrzebne do tworzenia wysokiej jakości nagrań z gier lub innych transmisji. Nasze najnowocześniejsze funkcje umożliwiają przesyłanie strumieniowe do Twitch, YouTube, Facebook, Mixer i nie tylko!

2. Jing

Przestań marnować czas na frustrujące oprogramowanie do przechwytywania i zacznij korzystać z Project Jing. Ta nowa aplikacja do przechwytywania ekranu firmy TechSmith to potężne narzędzie, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z nagrywaniem. Nie ma opóźnień w szybkości, po prostu szybki i prosty sposób na tworzenie świetnych filmów dla Twojej firmy, szkoły lub czegokolwiek innego!

3. Camtasia

Camtasia to łatwy, niedrogi i profesjonalny sposób tworzenia filmów. Idealnie nadaje się do tworzenia kursów online, prezentacji, filmów szkoleniowych i nie tylko. Camtasia to najlepiej sprzedające się oprogramowanie na rynku do edycji wideo i nagrywania ekranu — a teraz masz szansę zobaczyć, dlaczego. Oprogramowanie ma ponad 20 nagradzanych funkcji, które eliminują bóle głowy podczas tworzenia wideo — wystarczy wybrać między przechwytywaniem całego ekranu lub